NEWSLETTER
Adres E-Mail
Sprzęt Cardio Domowy bieżnie rowery i cykloergometry trenażery eliptyczne trenażery wioślarskie rower spinningowy Sprzęt Siłowy Domowy atlasy ławki Akcesoria hantle, sztangielki, zestawy obciążenia gryfy akcesoria fitness wykładzina, maty inne Sprzęt Cardio Light Commercial bieżnie cykloergometry trenażery eliptyczne trenażer wioślarski rowery spinningowe Sprzęt Siłowy Light Commercial ławki stanowiska akcesoria
Copyright © York Fitness

BIEŻNIE

T110

to bieżnia dedykowana do wykorzystania w niewielkich pomieszczeniach. Prosta i przyjazna w obsłudze.

dodaj do porównania

T1380 CA

 to nowość w naszej ofercie. Kompaktowa i prosta w obsłudze.

Nowość
dodaj do porównania

T-I 1000

to nowość w ofercie York Fitness. Nowoczesny design, przyjazny w obsłudze panel sterowania, solidna konstrukcja ramy.

dodaj do porównania

T1382 CA

 to nowość w naszej ofercie. Kompaktowa i intuicyjna w obsłudze z szerokim zakresem programów treningowych.

Nowość
dodaj do porównania

T120

to doskonała bieżnia do niewielkich pomieszczeń. Kąt pochylenia i prędkość sterowane elektronicznie, wbudowane sensory tętna, duży wybór programów, w tym 12 predefiniowanych.

dodaj do porównania

T-II 1000

to nowość w ofercie York Fitness. Nowoczesny design, przyjazny w obsłudze panel sterowania, elektroniczna regulacja kąta pochylenia.

dodaj do porównania

T-I 3000

to nowość w ofercie York Fitness. Nowoczesny design, przyjazny w obsłudze panel sterowania, pas napiersiowy do bezprzewodowego pomiaru tętna w zestawie.

dodaj do porównania

T5620 CA SKYLINE

 to nowość w naszej ofercie. Solidna bieżnia o ciekawym design'ie i z mocnym silnikiem.

Nowość
dodaj do porównania

T3720 CA TRAIL BLAZER

 to nowość w naszej ofercie. Solidna bieżnia o dopuszczalnej wadze maksymalnej użytkownika 140 kg.

Nowość
dodaj do porównania

T-I 5000

to nowość w ofercie York Fitness. Solidna i nowoczesna bieżnia z wbudowanymi głośnikami i wejściem typu "jack" oraz pasem do bezprzewodowego pomiaru tętna w zestawie. 

dodaj do porównania

T-II 5000

to nowość w ofercie York Fitness. Solidna i nowoczesna bieżnia z mocnym silnikiem i bogatym wyposażeniem: głośniki, wejście typu "jack", ładowarka USB oraz pas do pomiaru tętna z zestawie.

dodaj do porównania

T-III 5000

to nowość w ofercie York Fitness. Nowoczesna bieżnia z bogatym wyposażeniem: dotykowy ekran, odtwarzacz audio i video, głośniki, wejście typu "jack", ładowarka USB, pas do pomiaru tętna z zestawie.

dodaj do porównania


Artykuły powiązane z kategorią:

... o bieżniach

Bieganie jest naturalnym sposobem poruszania się człowieka i zarazem jedną z form jego aktywności ruchowej. Nasi przodkowe nie posiadali przecież ani rowerów, ani samochodów a jednak z powodzeniem przemieszczali się właśnie maszerując i biegając. Wydawać by się mogło, że tak prostą i uniwersalną czynność, jaką jest bieganie, można wykonywać zawsze... czytaj dalej »

… o motywacji do treningu w domowym zaciszu

Jeśli osiągnąłeś w swoim życiu punkt, w którym Twoje zdrowie, kondycja fizyczna lub wygląd nie są takie jak kiedyś, a coś wewnątrz Ciebie mówi „tak dalej być nie może”, prawdopodobnie zaczniesz wkrótce poszukiwać najlepszej i najbardziej efektywnej metody osiągnięcia formy, którą miałeś kiedyś. Wszyscy możemy wskazać wiele powodów, dla których nie... czytaj dalej »

… o treningu cardio

Każdy rodzaj aktywności ruchowej wymaga wysiłku fizycznego o pewnej intensywności zależnej od poziomu sprawności naszego organizmu oraz celów, dla których ćwiczymy.
Powodów, dla których ludzie mobilizują się do wykonywania ćwiczeń może być bardzo wiele. Nadwaga, poprawienie kondycji, wyczyn, zalecenia lekarzy lub zwykła przyjemność z uprawiania sportu, to tylko niektóre... czytaj dalej »